Crossy Road

Son Sürüm

Android cihazlarınızda arcade ve beceri oyunu olan Crossy Road oyununda macera sizi bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 33 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Arcade Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş Crossy Road oyunu bir arcade türü oyundur. Ücretsiz olan bu oyunda oyun kahramanlarımızı trafiğin tehlikelerinden koruyoruz. Android cihazlarınızda oyunu ilk açtığınızda kahramanımız bir tavuk oluyor. Bu tavuğu trafikteki arabaların ve trenlerin çarpmasından koruyoruz.

Ayrıca nehirdeki kütükleri kullanarak nehirden karşıya geçirmeye çalışıyoruz. Android cihazınızı ister dik tutun isterseniz yatay tutun. Ama yatay tuttuğunuz taktirde daha avantajlı oluyorsunuz. Eğer geç kalırsanız koca bir kartal tavuğumuzu alıp götürüyor ve oyun game over oluyor.

Tavuktan Başka Karakterlerde Var

Android mobil cihazlarınızda severek oynayacağınız bu oyunda tavuk gibi farklı hayvanların yanı sıra insan karakterleri de karşımıza çıkıyor. Yani oyundaki kahramanımız tavuk ile başlıyor ama sonrasında ördek, köpek, insan v.b. olarak değişiyor. Tabi farklı karakterler için yoldaki altınları toplamanız gerekiyor.

Ardından istediğiniz karakteri satın alabilirsiniz. Oyun içi satın almalar ise oyun puanlarınızı etkilemiyor. Sadece farklı karakterlere sahip olmanızı sağlıyor. Android cihazınızdaki bu oyunu oynamak oldukça basit. Oyun grafikleri ise Flappy Birds oyunundan hatırladığımız 8-bit oyun grafikleri mevcut. Ses efektleri de son derece iyi.

Sponsorlu Bağlantılar

Crossy Road Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Crossy Road İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.