Crossy Road

Son Sürüm

Arcade ve beceri oyunu olan Crossy Road oyununda macera sizi bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 40.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 92
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Arcade Oyunu

Crossy Road uygulaması iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş bir arcade türü oyundur. Ücretsiz olan bu oyunda oyun kahramanlarımızı trafiğin tehlikelerinden koruyoruz. Oyunu ilk açtığınızda kahramanımız bir tavuk oluyor. Bu tavuğu trafikteki arabaların ve trenlerin çarpmasından koruyoruz.

Ayrıca nehirdeki kütükleri kullanarak nehirden karşıya geçirmeye çalışıyoruz. iOS cihazınızı ister dik tutun isterseniz yatay tutun. Ama yatay tuttuğunuz taktirde daha avantajlı oluyorsunuz. Eğer geç kalırsanız koca bir kartal tavuğumuzu alıp götürüyor ve oyun game over oluyor.

Tavuktan Başka Karakterlerde Var

Bu oyunda tavuk gibi farklı hayvanların yanı sıra insan karakteleri de karşımıza çıkıyor. Yani oyundaki kahramanımız tavuk ile başlıyor ama sonrasında ördek, köpek, insan v.b. olarak değişiyor. Tabi farklı karakterler için yoldaki altınları toplamanız gerekiyor. Ardından istediğiniz karakteri satın alabilirsiniz. Oyun içi satın almalar ise oyun puanlarınızı etkilemiyor. Sadece farklı karakterlere sahip olmanızı sağlıyor.

Oyunu oynamak oldukça basit. Oyun grafikleri ise Flappy Birds oyunundan hatırladığımız 8-bit oyun grafikleri mevcut. Ses efektleri de son derece iyi. Şuan için sadece App Store’da yayınlanan bu oyun yakında Google Play’de de yayınlanacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Crossy Road Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Crossy Road İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.