CSR Racing

Son Sürüm

Windows Phone cihazlarınızda en iyi arabalar ile oynayabileceğiniz kalitesini ispatlamış bir yarış oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 379.22 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 47
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Araba Yarışı Oyunu

CSR Racing oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen bu oyun bir araba yarışı oyunudur. En iyi araba yarışı oyunları arasında kendine yer bulan bu oyun 100 milyondan fazla indirildi. Oyundaki 100’e yakın arabaların hepsi lisanslı araba. Windows Phone mobil cihaz kullanıcıları için birbirinden güzel araçlar ile yarışabileceğiniz harika bir bir yarış oyunu. Windows Phone mağazada ücretsiz olarak yayınlanan bu harika yarış oyununu terk edilmiş şehir sokaklarında oynuyorsunuz.

Güzel bir oynanış tarzına sahip olan oyun aynı zamanda güzel grafiklere sahip. Windows Phone cihazınızda severek oynayacağınız CSR Racing oyununda birbirinden iyi markaların araçlarını turbo, nitro enjeksiyon ve aerodinamik iyileştirmelerle yükseltebiliyorsunuz. Ayrıntılı grafiklerle oynayabileceğiniz bu oyun konsol oyunlarına kök söktürüyor.

Windows Phone cihazınıza yükleyeceğiniz CSR Racing oyununda 95 adet lisanslı araba bulunmakta ve bu lisanslı arabalardan bazıları şöyle; Audi, Bentley, BMW, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Mini, McLaren, Pagani ve Nissan’dan resmi lisansı alınmış araçlar; ayrıca Audi R8, Ford GT, Chevrolet Camaro, McLaren MP4-12C, Nissan GT-R, BMW M3 ve birkaç sürpriz de cabası!

CSR Racing Video

Sponsorlu Bağlantılar

CSR Racing Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

CSR Racing İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.