Cut the Rope 2

Son Sürüm

Android akıllı telefonlar ve tabletlerde eğlenerek oynayacağınız bir beceri oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 300
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Türkçe Şeker Yeme Oyunu

2/5, Toplam: 1 kişi

TATLI! Cut the Rope 2 Android cihazlar için geldi. Şeker hastası olan yeşil yaratığımızdan örümcekler bütün şekerlerini çalarlar. Ama çalarken yanlışlıkla kahramanımızda iple örümceklerin balonuna takılır ve o da örümceklerle beraber gider. Gidilen yerde de yeşil kahramanımız bütün şekerlerini geri alma gayreti içindedir. Kahramanımız şekerlerini geri almak için sizin yardımınıza ihtiyacı var.

Yeni karakterler, yeni oyun elemanları, zor görevler ve tabi ki Om Nom şeker toplayıcısı ile çok eğlenceli bir oyun. Onun beklenmedik macerasında Om Nom, onun kutusunun dışına çıktı ve yemyeşil ormanlarda, yoğun şehirlerde, önemsiz bahçelerde ve yeraltı tünellerde bütün hepsi için bir hedef peşinde geçecek. O hedefte ŞEKER. Android akıllı telefonlarınız da ve tabletleriniz de yol boyunca bir küçük yeşil canavar için istediğiniz şirin şeker toplayıcı yardımcıları olan Nommy’ler ile karşılaşır.

Android cihazınızda şeker toplamanız ve halatları kesmeniz için birçok yeni seviye mevcut. Sizin beklenmedik yolculuğunuzda size yardımcı olmak için yepyeni karakterde var. Om Nom özelleştirin, en sevdiğiniz şekeri seçin ve parmak izlerini seçin. Om Nom hareket yeteneği dahil olmak üzere tamamen yeni grafik, ses ve oyun elemanları deneyimini yaşayın.

Oynaması kolay bir oyun ama ustası olmak zor. Cut the Rope 2 oyunu dünya çapında milyonlarca oyuncuların memnun kaldığı fizik-tabanlı fenomen oyunda şekeri çatırtısı için beklenmeyen engeller ve yepyeni mücadeleleri getirecek.

“Cut the Rope 2” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Cut the Rope 2 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Cut the Rope 2 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.