d3dx9_43.dll

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 856
Sponsorlu Bağlantılar
4.5/5, Toplam: 2 kişi

Windows .DLL Hatasını Düzeltme Dosyası

Birçok kişinin başına gelen can sıkıcı durumlardan birisi de .dll hatası almak. d3dx9_43.dll isimli bu hata genellikle herhangi bir program veya oyun yüklerken karşımıza çıkan bir Windows hatasıdır. Eski zamanlarda d3dx9_43.dll çok büyük sıkıntılar oluşturmakta idi. Ama artık internetten kolaylıkla bulabileceğimiz dosyalar.

d3dx9_43.dll isimli bu Windows .DLL hatasını düzeltmek için tek yapmanız gereken buradan indireceğiniz dosyayı aşağıda belirttiğimiz yere kopyalamanız. Yalnız belirtilen yerde aynı isimde dosya varsa bu dosyaların yedeğini mutlaka alın.

32-bit için;

Herhangi bir klasör açın ve dosya adının olduğu yere “C:\Windows\System32” ismini kopyala yapıştır yapın ve “enter” tuşuna basın. Karşınıza çıkan klasöre indirdiğiniz dosyayı kopyalayın.

64-bit için;

Herhangi bir klasör açın ve dosya adının olduğu yere “C:\Windows\SysWOW64” ismini kopyala yapıştır yapın ve “enter” tuşuna basın. Karşınıza çıkan klasöre indirdiğiniz dosyayı kopyalayın.

Sorun Halen Devam Ediyor ise;

Windows’un “Çalıştır” komutunu açın ve ekrandaki boş alana “CMD” yazıp “enter” tuşuna basın. Ardından karşınıza çıkan siyah ekrana “regvsr32 dxdx9_43.dll” yazıp “enter” tuşuna basın.

Artık problemin çözülmüş olması gerekiyor.

“d3dx9_43.dll” Ekran Görüntüleri

d3dx9_43.dll

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

d3dx9_43.dll” İçin Bir Cevap

d3dx9_43.dll İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.