DAEMON Sync

Son Sürüm

Android cihaz ile bilgisayarınız arasında kablosuz olarak bağlantı kurmak ve dosya kopyalamak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 3.6 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 77
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kablosuz Dosya Transferi Yapma Uygulaması

DAEMON Sync uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir telefon-bilgisayar arasında dosya transferi yapma uygulamasıdır. Yani bu uygulama sayesinde herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan Android cihazınızdan bilgisayar arasında bağlantı kurabilir ve resim/fotoğraf, müzik, dosya transferi yapabilirsiniz. Ayrıca Android cihazınızı senkronize etme imkanınız da var.

Bu uygulama Android cihaz kullananlara dosya transferi, senkronizasyon ve yedekleme yapma işlemlerinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Android cihazınıza ücretsiz olarak indirip yükleyeceğiniz bu uygulama, kullanıcılarına bir bulut depolama alanı imkanı sunuyor. Böylece Android cihazınızdaki resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi verilerinizi yedekleyebilir, bilgisayar yada iOS cihazınız ile senkronize edebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman dosyalarınıza istediğiniz zaman istediğiniz yerde bakabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikle bilgisayarınızın bağlanmış olduğu internet ağına Android cihazınız ile Wi-Fi üzerinden bağlanın. Yani bilgisayarınız AHMET isimli internet bağlantısına bağlı ise Android cihazınızdan da AHMET isimli ağa WiFi üzerinden bağlanmalısınız. Ardından bilgisayarınıza DAEMON Sync Server programını kurun.

DAEMON Sync Server
Ücretsiz Kablosuz Telefon-PC Bağlantısı Kurma Programı
DAEMON Sync Server - Mac
Mac İçin Kablosuz Telefon-PC Bağlantısı Kurma Programı

Sonrasında Android cihazınızdan DAEMON Sync uygulamasını, bilgisayarınızdan ise DAEMON Sync Server isimli programı açın. Son olarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayın. Eğer isterseniz başka insanlara yetki verip onların da dosyalarınıza erişebimesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

DAEMON Sync Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

DAEMON Sync İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.