DAEMON Sync

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletiniz ile bilgisayarınız arasında kablosuz olarak bağlantı kurmak ve dosya kopyalamak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.7 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 107
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kablosuz PC Bağlantı Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş DAEMON Sync uygulaması ücretsiz bir telefon-bilgisayar arasında dosya transferi yapma uygulamasıdır. Yani bu uygulama sayesinde herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan iOS cihazınızdan bilgisayar arasında bağlantı kurabilir ve resim/fotoğraf, müzik, dosya transferi yapabilirsiniz. Ayrıca iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizi senkronize etme imkanınız da var.

Bu uygulama iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tablet kullananlara dosya transferi, senkronizasyon ve yedekleme yapma işlemlerinde büyük kolaylıklar sağlıyor. iOS cihazınıza indirip yükleyeceğiniz bu uygulama, kullanıcılarına bir bulut depolama alanı imkanı sunuyor. Böylece iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi verilerinizi yedekleyebilir, bilgisayar yada Android cihazınız ile senkronize edebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman dosyalarınıza istediğiniz zaman istediğiniz yerde bakabilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanabilmek için öncelikle bilgisayarınızın bağlanmış olduğu internet ağına iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletiniz ile Wi-Fi üzerinden bağlanın. Yani bilgisayarınız AHMET isimli internet bağlantısına bağlı ise iOS cihazınızdan da AHMET isimli ağa WiFi üzerinden bağlanmalısınız. Ardından bilgisayarınıza DAEMON Sync Server programını kurun.

DAEMON Sync Server
Ücretsiz Kablosuz Telefon-PC Bağlantısı Kurma Programı
DAEMON Sync Server - Mac
Mac İçin Kablosuz Telefon-PC Bağlantısı Kurma Programı

Sonrasında iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden DAEMON Sync uygulamasını, bilgisayarınızdan ise DAEMON Sync Server isimli programı açın. Son olarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayın. Eğer isterseniz başka insanlara yetki verip onların da dosyalarınıza erişebilmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

DAEMON Sync Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

DAEMON Sync İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.