DAEMON Sync Server

Windows bilgisayarınız ile iOS ve Android mobil cihazlarınız arasında kablosuz olarak bağlantı kurmak ve dosya kopyalamak için kullanabileceğiniz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 300
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Kablosuz Telefon-PC Bağlantısı Kurma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş DAEMON Sync Server programı ücretsiz bir telefon-bilgisayar arasında dosya transferi yapma programıdır. Yani bu program sayesinde herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan Android ve iOS cihazılarınızdan Windows bilgisayarınız arasında bağlantı kurabilir ve resim/fotoğraf, müzik, dosya transferi yapabilirsiniz. Ayrıca bu Android ve iOS cihazınız ile Windows bilgisayarınız arasında senkronize etme imkanınız da var.

Bu program, Android ve iOS mobil cihaz kullananlara dosya transferi, senkronizasyon ve yedekleme yapma işlemlerinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Android ve iOS cihazlarınıza indirip yükleyeceğiniz DAEMON Sync uygulaması, kullanıcılarına bir bulut depolama alanı imkanı sunuyor. Böylece Android ve iOS cihazınızdaki resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi verilerinizi yedekleyebilir, Windows bilgisayarınız ile senkronize edebilirsiniz.

DAEMON Sync - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kablosuz PC Bağlantı Uygulaması
DAEMON Sync - Android
Android İçin Kablosuz Dosya Transferi Yapma Uygulaması

Bu programı kullanabilmek için öncelikle Windows bilgisayarınızın bağlanmış olduğu internet ağına Android ve iOS cihazınız ile Wi-Fi üzerinden bağlanın. Yani Windows bilgisayarınız AHMET isimli internet bağlantısına bağlı ise Android ve iOS cihazınızdan da AHMET isimli ağa WiFi üzerinden bağlanmalısınız.

Ardından Windows bilgisayarınıza bu programı kurun. Sonrasında Android ve iOS cihazınızdan DAEMON Sync uygulamasını, Mac OS X bilgisayarınızdan ise DAEMON Sync Server programını açın. Son olarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek programı kullanmaya başlayın. Eğer isterseniz başka insanlara yetki verip onların da dosyalarınıza erişebilmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

DAEMON Sync Server Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

DAEMON Sync Server İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.