Daemon Tools Lite Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım)

Daemon Tools Lite programını kullanarak sanal sürücüler oluşturabilir ve oyunların ISO dosyalarını bu program üzerinde çalıştırabilirsiniz. Daemon Tools Lite programını kullanmayı bilmeyenler için güzel bir rehber.

Sponsorlu Bağlantılar

Daemon Tools Lite Kullanımı

Daemon Tools, bir sanal sürücü oluşturma programı olup ISO dosyalarının bu sürücü altında çalıştırılmasını sağlar. Özellikle oyun ve programlarda kurulum dışında sanal sürücü altında görüntüleme amacıyla kullanılan program, basit ve sade arayüzü yanında hızlı ve sorunsuz kullanım imkanı sunuyor. Aşağıda Daemon Tools Lite kullanımı hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daemon Tools Lite Nasıl Kullanılır?

Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra sağ alt bölümde yer alan program simgesine sağ tıklayın. Sırasıyla Sanal Aygıtlar > Bir Çoklu Ortam Takılı Değil > Bir Kalıp Dosyası Yerleştir yolunu izleyin.

daemon tools kullanımı 1

Burada indirdiğiniz bir oyun ya da programın ISO dosyasını kaydettiğiniz alana ulaşmanız gerekiyor. Resimde varsayılan olarak açılan alanda bir oyunun ISO dosyasını Daemon Tools Lite ile sanal sürücü altına alacağız.

daemon tools kullanımı 2

ISO dosyasını seçip işlemi tamamladığınızda oluşturulan sanal sürücü altında DVD takılmış gibi bir görünüm elde edeceksiniz. Örneğin resimde bir oyun kurulumu göreceksiniz.

daemon tools kullanımı 3

Daemon Tools üzerinde dilediğiniz zaman ISO dosyasını sağ alt köşede yer alan program simgesini kullanarak çıkarabilirsiniz.

Daemon Tools Lite İndir

DAEMON Tools Lite
Türkçe ve Ücretsiz Sanal Sürücü (Disk) Oluşturma Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Daemon Tools Lite Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.