Daemon Tools Yerine Ne Kullanabilirim?

Daemon Tools programı yerine kullanabileceğiniz çok güzel alternatif programlar bulunmaktadır. Daemon Tools Lite’den daha gelişmiş özelliklere sahip bu alternatif sanal sürücü oluşturma programlarına göz atın.

Sponsorlu Bağlantılar

Daemon Tools Alternatifi

Oldukça büyük bir kitle tarafından kullanılan Daemon Tools programı, tüm platformlar ile uyumlu olmasına rağmen zaman, zaman sorunlar yaşatabiliyor. Yine ücretsiz sürümünde sınırlı sayıda sürücü desteği olan Daemon Tools yerine tamamen ücretsiz olan sanal sürücü klonlama programlarını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
DAEMON Tools Lite
Türkçe ve Ücretsiz Sanal Sürücü (Disk) Oluşturma Programı

Daemon Tools Yerine Kullanılacak Program

1. Virtual CloneDrive

Slysoft firması tarafından üretilen ve bugün pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen Virtual CloneDrive, sanal sürücü oluşturma programı olup disk imajlarının görüntülenmesini sağlamaktadır. Diğer programların aksine tamamen ücretsiz olması ve birden fazla sanal sürücü oluşturmaya imkan tanıması programın en dikkat çekici özelliği olarak öne çıkıyor. CloneDrive ile CD ve DVD imajlarını bilgisayara takılı gibi kullanabilirsiniz.

virtual-clonedrive

Virtual CloneDrive programı ile ISO, BIN, CDD ve benzeri pek çok imaj türünü kullanabilirsiniz. Hemen, hemen tüm imaj formatlarını destekleyen program aynı anda 8 sanal sürücüye destek sunabiliyor. Üstelik basit ve sade arayüzü, hızlı imaj görüntüleme özelliği ve tamamen ücretsiz olarak sunulması, Daemon Tools’un tahtını sarsacak gibi görünüyor.

Virtual CloneDrive
Bedava Sanal Sürücü Oluşturma Programı

2. Alcohol 120%

Alcohol 120% programı da birden fazla sanal sürücü oluşturmaya imkan tanıyan ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Bu program ile de 31 adet sanal sürücü oluşturabiliyorsunuz.

Alcohol 120%
Sanal Sürücü Oluşturma ve CD Yazma Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Daemon Tools Yerine Ne Kullanabilirim? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.