Danger Dash – BlackBerry

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 74
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Sonsuz Koşu Oyunu

Danger Dash oyunu, bildiğimiz Temple Run tarzı hatta birebir diyebileceğimiz ücretsiz bir sonsuz koşu oyunudur. Tapınak, orman veya gizemli şehirlerde kaplanlardan kaçıyorsunuz. Temple Run oynayanlar bilir, o oyunda oyunun ilk başında bir yaratıktan kaçıyorsunuz. Diğer bir sonsuz koşu oyunu olan Subway Surfers oyununda da oyunun ilk başında bir tane bekçiden kaçıyorsunuz. Bu oyunda da oyunun ilk başında kaplanlardan kaçıyorsunuz.

Gerçek bir maceraya hazır mısınız? Limitinizi berlilemek için hızınızı artırın. Koşun ve bir orman, kayıp bir şehir veya gizemli bir tapınak gibi eksotik ortamlarda kötü kaplanlardan kaçın. Engelleri atlayın, zıplayın ve kayın. Daha güçlü olmak ve kapasitesini artırmak için Revival Ankh’in veya Tiger gibi güncellemeleri kullanın.

Eserleri toplayın ve kahraman Chuck Ace, maceracı kız Miranda Rose yada Blowing Wind gibi hayatınız için koşun. Görevleri tamalayın ve gerçek bir maceraya gelin. online liderler sıralamanızı izleyinve onların skorlarını takip etmek için onları işaretleyin. Hepsini tozda bıraktığınızdan emin olun.

“Danger Dash” Ekran Görüntüleri

Danger Dash-b1 Danger Dash-b2 Danger Dash-b3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Danger Dash – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.