Dark Lands – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda bir yandan savaşıp bir yandan da sonsuz koşu oynamak isteyenler için ideal bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 64 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 17
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Savaşarak Sonsuz Koşu Oyunu

Dark Lands oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon dolu sonsuz koşu oyunudur. Oyunda bir yandan koşarken bir yandan da yol üzerinde sizi yok öldürmek isteyen düşmanlarınıza karşı savaşıyorsunuz. Yolunuzun üzerinde birbirinden korkunç ve oyunun adından da geçen karanlık düşmanlar var. Bunların yanı sıra birçok zorlu engeller de bulunmakta. Kocaman testereler, yuvarlanan kayalar, aşağı yukarı hareket eden koca kütleler gibi.

Sizi öldürmek isteyen düşmanlarınızın kendilerine özgü güçleri de bulunmakta. Sizin ise tek silahınız çevikliğiniz ve elinizdeki kılıcınız. Oyuna başlarken Titanopolis’e doğru ilerliyorsunuz. Sonrasında ise haritadan gideceğiniz yerleri sırasıyla görebilirsiniz. Oyuna başlamadan önce karakterinizi belirleyip ardından kendinize elbise, sırh, ayakkabı, ve ekstra özellik sayılabilecek dananımlar alıyorsunuz. Ardından da oyuna başlıyorsunuz.

Oyunda kılıcınızı kullanmak için ekrana dokunmanız yeterli. Yukarı doğru zıplamak için ise elinizi ekranda yukarı doğru sürükleyin. Oyunda ilerlerken yol üzerindeki tuzaklara dikkat edin. Bu tuzaklardan mutlaka kaçın. Ekranın üstünde canınızı gösteren bir çubuk var. Bu çubuk bittiği zaman ölüyorsunuz ve oyunda bitiyor.

Bu oyunda oynadığınız her seviyeyi seviye bittikten sonra eğer isterseniz Facebook, Twitter, YouTube paylaşım sitelerinde paylaşabilir veya e-mail ile istediklerinize göönderebilirsiniz. Her siviye geçtiğinizde oyun biraz daha zorlaşıyor. Siz daha güçlü düşmanlar ve daha zorlu engeller karşılıyor.

“Dark Lands” Ekran Görüntüleri

“Dark Lands” Fragman

“Dark Lands” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dark Lands – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.