DataStar Taşınabilir Şarj Depolama Cihazı Özellikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonları 3-4 Defa Şarj Eden Cihaz

Akıllı telefonların en büyük problemi şarj sorunudur. Bu kadar geliştirilmelerine rağmen henüz şarj sorununa bir çözüm bulunamamış olması akıllı telefon kullanıcılarının canını sıkıyor. Kullanıcılar da alternatif çözümlere yöneliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

DataStar‘da bu alternatif çözümlerden birisini sunuyor. DataStar CasePower CASE-353 A80 modeli ile akıllı telefon  kullanıcılarına taşınabilir bir şarj depolama cihazı sunuyor. Bu şarj depolama cihazı akıllı telefonları 3-4 defa şarj edebiliyor.

Şık tasarım, 4 farklı renk seçeneği ve rahat taşınabilirliği ile gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bu taşınabilir şarj depolama cihazı sayesinde şarj sorununuz ortadan kalkacaktır.

DataStar CasePower CASE-353 A80 şarj depolama cihazının üzerinden bulunan USB girişi sayesinde telefonunuzu şarj edebileceksiniz. Özellikle elektriğin olmadığı yerlerde telefonunuzu şarj edebileceksiniz.

Bu şarj cihazı ile iPhone’u 4 defa şarj edebilirsiniz. Samsung Galaxy S3 ve S4 cihazlarını, Sony ve Blackberry akıllı telefonları ise 3 kez şarj edebilirsiniz. Yedek şarj depolama cihazının kapasitesi ise 8000mAh.

DataStar CasePower CASE-353 A80

CasePower CASE-353 A80 Power Bank Özellikleri

  • 8000mAh depolama kapasitesi
  • 5V 2.1A çıkış
  • USB girişi
  • 238 gr ağırlık
  • 153 x 75,5 x 9,9 mm boyutları
  • Siyah, kırmızı, mavi ve pembe kasa rengi seçenekleri

DataStarCasePower CASE-353 A80 modeli KDV dahil 165 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

DataStar Taşınabilir Şarj Depolama Cihazı Özellikleri ve Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.