Deamon Tools ile Oyun Yükleme (Resimli Anlatım)

Deamon Tools yada ücretsiz sürümü olan Deamon Tools Lite ile oyunları oynamanız çok kolay. Eğer ilk defa Deamon Tools kullanıyorsanız oyunları nasıl yükleyeceğinizi öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Daemon Tools – Oyun Kurulumu

Sanal sürücü oluşturma programları arasında haklı bir unvana sahip olan Daemon Tools, gelişmiş özellikleri ve kısmi olarak ücretsiz sunulması nedeniyle beğeni topluyor. Ücretsiz sürümde tek sanal sürücü oluşturulsa da sıralı işlemler için kusursuz çalışıyor. Aşağıda Daemon Tools ile oyun yükleme hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Daemon Tools ile Oyun Nasıl Yüklenir?

Öncelikle programı herhangi bir kaynaktan bilgisayarınıza indirin ve kurun. Kurulum sırasında üçüncü parti uygulamaların kurulmadığına dikkat dekin.

DAEMON Tools Lite
Türkçe ve Ücretsiz Sanal Sürücü (Disk) Oluşturma Programı

Programı kurduktan sonra açın ve aşağıda gördüğünüz görselde olduğu gibi Dosya Ekle menüsüne gelin.

daemon tools oyun kurulumu 1

Dosya ekle bölümüne tıkladığınızda bilgisayarınıza daha önce indirdiğiniz ya da kaydettiğiniz bir oyun (ISO) dosyasının yerini göstermeniz gerekiyor.

daemon tools oyun kurulumu 2

Oyunu (ISO) çift tıkladığınızda Daemon Tools üzerinde otomatik olarak sanal sürücüye yerleştirilmiş olması gerekir. Aksi bir durumda altta yer alan Yeşil ok işaretini kullanarak sürücüyü yerleştirebilirsiniz.

Son adımda ise sürücü yerleştikten sonra klasik oyun kurulumu şeklinde setup dosyasını kullanarak var olan oyunun kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Deamon Tools ile Oyun Yükleme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.