Debut Video Capture Software

2.05

Debut Video Capture Software programı isminden de anlaşılacağı üzere gelişmiş bir ekran videosu kaydetme programıdır. Bilgisayar dışında web kamerası ve harici cihazlarında ekran videosunu kaydeder.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 48
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Videosu Kaydetme Programı

NCH Software tarafından geliştirilen yazılımlardan birisi olan Debut Video Capture Software, ekran videosu kaydetmenize imkan tanıyor. Bugün, özellikle oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan bu program, tüm platformlar ile uyumlu bir şekilde çalışırken aynı zamanda tüm özelliklerini ücretsiz sunuyor. Debut Video Capture Software ile ekran videoları kaydedebileceğiniz gibi aynı zamanda anlık olarak ekran görüntüsü de alabilirsiniz.

Basit, Kullanıcı Dostu Arayüz

Oldukça sade arayüze sahip olan Debut Video Capture Software, ekran videolarını AVI, MP4, MOV, FLV gibi popüler formatlarda kaydedebiliyor. Program bu özelliği yanı sıra sık kullanılan XBOX 360, PS3, PSP ve iPhone gibi aygıtlara özel video kayıtları da sağlayabilmekte.

Debut Video Capture Software ile ekran görüntülerini kaydederken dilerseniz çerçeve oranlarını ayarlayabilir, dilerseniz kısayol tuşları ile çok daha rahat kayıtlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca program, videolar üzerinde parlaklık, kontrast gibi pek çok ayarın yapılmasına da izin veriyor. Sizde bir oyunda ya da tv programında ekran görüntülerini video olarak kaydetmek istiyorsanız Debut Video Capture Software programına göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Debut Video Capture Software İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.