Deep Freeze Standart

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP/2000
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 6.86 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 448
Sponsorlu Bağlantılar
1.5/5, Toplam: 2 kişi

Bilgisayar Ayarlarını Sıfırlama Programı

Deep Freeze Standart programını birçoğumuz biliyoruzdur. Hatta kullananlar bile var. Deep Freeze Standart programı bilgisayarı koruyan ve ayarları sıfırlayan bir program. Yani bilgisayara kurulduğu andaki bilgisayar ayarları ne ise hep o ayarda korur. Siz Deep Freeze Standart programını kurduktan sonra bilgisayarınızı ister oyun yükleyin yada kaldırın ister program yükleyin veya kaldırın ister dosya ekleyin veya silin ne yaparsanız yapın bilgisayarınız kapanıp açıldığında yaptığınız herşey tekrar eskiye döner. Bu doğru kullanıldığında çok avantajlı bir durum. Çünkü bilgisayara zarar verecek nasıl yazılım olursa olsun (virüs, malware, spyware, adware, trojan, solucan v.b.) PC kapanıp açıldığında hepsi silinir.

Önemli; Deep Freeze Standart programını kurarken bilgisayarınızı bu zararlı yazılımlardan temizledikten sonra kurun.

Diğer bir avantajı ise bilgisayarınızın performansı hep aynı kalacak. Deep Freeze Standart programını kurarken ki performansını ne ise o şekilde devam edecek. Zamanla performans azalması olmayacak. Genellikle internet kafelerin kullandığı bir program. Kişisel olarak kullanmanın da bir zararı yok. Eğer bir oyun, program yükleyecekseniz veya dosya ekleyip yada silecekseniz Deep Freeze Standart programını şifrenizi girerek pasif etmeniz yeterli.

Deep Freeze Standart programının tek dezavantajı şifrenizi unuttuğunuzda ortaya çıkıyor. Şifrenizi unutursanız tek çareniz bilgisayarınıza format atmanız. Çünkü hiçbir şekilde programı kaldıramıyorsunuz. Elle dosyaları silseniz bile bilgisayarınızı kapatıp açtığınızda Deep Freeze Standart programı geri geliyor. Bu yüzden şifrenizi asla unutmamanız gerekiyor.

“Deep Freeze Standart” Ekran Görüntüleri

Deep Freeze Standart-1 Deep Freeze Standart-2 Deep Freeze Standart-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Deep Freeze Standart İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.