Delete Files By Date

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 156 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 16
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Otomatik Dosya Silme Programı

Delete Files By Date programı, bilgisayarınızdan silmek istediğiniz dosyaları otomatik olarak silmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Kullanması oldukça kolay olan bu programda dosyanızı ve silmek istediğiniz tarih ve saati seçiyorsunuz ve dosyalarınız belirlediğiniz zamanda siliniyor. Delete Files By Date programı özellikle geçici dosyalarla çalışanlar için faydalı bir program.

Çünkü geçici dosyalarla çalışanlar çoğu zaman bu dosyalarınız silmeyi unutuyorlar. Bu unutkanlığı ortadan kaldırmak için bu program kullanılabilir. Programı ilk kurduğunuzda kendiniz bir tarih belirliyorsunuz ve program belirlediğiniz bu tarihten bulunduğunuz zamana kadar olan zaman aralığında kullanmadığınız dosyaları tarıyor.

Ayrıca programın dosya oluşturma tarihi, son düzenleme tarihi, son erişim tarihi, dosya uzantısı ve dosya boyutu filtreleme özelliklerini kullanarak silme işlemlerinizi daha düzenli ve kontrollü yapabilirsiniz. Bütün bunların dışında programın şifreleme özelliği de mevcut. Böylece sizin dışınızdaki insanlar programı açamazlar.

“Delete Files By Date” Ekran Görüntüleri

Delete Files By Date-2 Delete Files By Date-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Delete Files By Date İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.