Demolition Derby Multiplayer

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu oyunda arabaları çarpıştırarak stresinizi atabileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 97.6 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 33
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Araba Çarpıştırma Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Demolition Derby Multiplayer oyunu bir araba çarpıştırma oyunudur. Bir zamanların popüler oyunlarından olan araba çarpıştırma oyunlarının yeni nesil oynanış tarzı ile tasarlandı. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda hiçbir kural yok. Dolayısıyla istediğiniz gibi, kafanıza göre oynamakta özgürsünüz.

App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu eğer büyük ekranlı bir cihazda oynarsanız yada bir iPad tablette oynarsanız çok daha eğlenceli bir hale gelecektir. Oyundaki arabalar her ne kadar hurda görünseler de hala iş yapabilirler. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu oyundaki amacınız rakiplerinizin arabasını kullanılamaz hale getirmek ama bunu yaparken kendi arabanızı alacağı hasar en az olmalı.

Eğer iOS cihazınızdaki bu oyunda arabanız fazla hasar alırsa diğer arabalardan kaçabilirsiniz ama bu kaçış belli bir süreye kadar. Çünkü rakipleriniz bir süre sonra mutlaka gelip size çarpıyor ve hasar verdiriyor. Bu nedenle rakiplerinizi kritik noktalardan vurup hasar vermeniz daha doğru olacaktır.

Demolition Derby Multiplayer Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Demolition Derby Multiplayer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.