Diamond Digger Saga

Son Sürüm

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde eğlenerek oynayacağınız bu eşleştirme oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 123
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Eşleştirme Oyunu

1/5, Toplam: 2 kişi

Diamond Digger Saga oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir eşleştirme oyunudur. Aynı renkteki elmasları yan yana getirerek yok etmeye dayalı bu oyun, bu alanda popüler oyunlardan olan Candy Crush Saga oyununun yapımcıları tarafından geliştirildi. Hapsolmuş ateşböceklerini çıkarmak için elmasları eşleştirerek yok etmelisiniz. Oyun içinde güçlendiricileri kullanarak daha fazla yok etme gücüne sahip ol.

Oyundaki kahramanımız Diggy. Bu kahramanımızın amacı elmasları kazıp hazineleri ortaya çıkarmak. Sende Diggy’e bu zorlu macerasında yardım et. Diggy’nin elindeki hazine haritası ile elmaslarla dolu bir dünyaya gideceksiniz. En az aynı renkli 3 elması yanyana getirip yok et. Oyundaki garfikler oldukça renkli ve canlı. Oyundaki amacınız en yüksek skoru elde etmek.

Bu oyunu Android cihazlarınızda oynasanız dahi internete bağlandığınız taktirde seviyeleriniz otomatik olarak senkronize ediliyor. Oyun Facebook entegreli bir oyun. Her seviye için belirli bir puan belirtilmiş. Sizler de bu belirtilen puanu geçmelisiniz. Eğer geçemezseniz bölümü de geçemiyorsunuz. Belirlenen sınır puanı geçtikten sonra oyun bir sonraki seviyeye geçiyor.

“Diamond Digger Saga” Fragman

“Diamond Digger Saga” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Diamond Digger Saga Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Diamond Digger Saga İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.