Diamond Digger Saga

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde eğlenerek oynayacağınız bu eşleştirme oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 76.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 69
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Eşleştirme Oyunu

Diamond Digger Saga oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir eşleştirme oyunudur. Aynı renkteki elmasları yan yana getirerek yok etmeye dayalı bu oyun, bu alanda popüler oyunlardan olan Candy Crush Saga oyununun yapımcıları tarafından geliştirildi. Hapsolmuş ateşböceklerini çıkarmak için elmasları eşleştirerek yok etmelisiniz. Oyun içinde güçlendiricileri kullanarak daha fazla yok etme gücüne sahip ol.

iOS cihazlarımızdaki bu oyundaki kahramanımız Diggy. Bu kahramanımızın amacı elmasları kazıp hazineleri ortaya çıkarmak. Sende Diggy’e bu zorlu macerasında yardım et. Diggy’nin elindeki hazine haritası ile elmaslarla dolu bir dünyaya gideceksiniz. En az aynı renkli 3 elması yanyana getirip yok et. Oyundaki grafikler oldukça renkli ve canlı. Oyundaki amacınız en yüksek skoru elde etmek. Bu oyunu iOS cihazlarınızda oynasanız dahi internete bağlandığınız taktirde seviyeleriniz otomatik olarak senkronize ediliyor. Oyun Facebook entegreli bir oyun. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda her seviye için belirli bir puan belirtilmiş. Sizler de bu belirtilen puanu geçmelisiniz. Eğer geçemezseniz bölümü de geçemiyorsunuz. Belirlenen sınır puanı geçtikten sonra oyun bir sonraki seviyeye geçiyor.

“Diamond Digger Saga” Fragman

“Diamond Digger Saga” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Diamond Digger Saga İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.