DilediğinYerde

Son Sürüm

DilediğinYerde uygulaması ile Digiturk kanallarını izleyebilir, kaçırdığınız programlar, filmler, yerli-yabancı diziler ve daha fazlası elinizin altına geliyor. iPhone ve iPad cihazlarınızdan Digiturk dünyasına dahil olun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 21.4 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 90
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Digiturk Uygulaması

iOS için geliştirilmiş bir Digiturk uygulaması olan DilediğinYerde, Digiturk tarafından sunulan içeriklere istediğiniz her yerden ulaşmanızı sağlayan hoş bir uygulamadır. App Store üzerinde benzer pek çok uygulama bulunmasına karşın Digiturk tarafından sunulan bu uygulamanın çok daha iyi ve geniş bir içeriğe sahip olduğu söylenebilir. Uygulama ile dilerseniz kaçırdığınız programları izleyebilir, dilerseniz 20’den fazla kanalı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Film, Dizi ve Programları Takip Edin

Son derece gelişmiş bir uygulama olan DilediğinYerde, onlarca kanal yanında yüzlerce filmi dilediğiniz zaman izleme fırsatı sunuyor. Uygulama bazında ücretsiz olan DilediğinYerde içerisinde bazı program ve yapımların ücretli olarak satın alınması gerektiğini söylemeliyiz.

Uygulamayı indirdiğinizde hali hazırda var olan Digiturk üyeliğiniz ile en popüler program arşivlerine hiçbir ek ücret ödemeden ulaşabilirsiniz. İOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’lerde sorunsuz bir şekilde çalışan DilediğinYerde’yi kullanabilmek için Digiturk üye numaranız ya da telefon numaranız ile giriş yapmanız yeterli. Yeni sürümle birlikte artık canlı yayın akışlarını da takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

DilediğinYerde İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.