Disco Zoo – Android

Android cihazlar için 2 boyutlu dans eden hayvanların bulunduğu bir hayvanat bahçesi oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 57
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin 2 Boyutlu Eğlenceli Hayvanat Bahçesi Oyunu

Disco Zoo oyunu, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş eğlenceli bir hayvanat bahçesi oyunudur. Android cihazınızda hayvanat bahçenizdeki hayvanlardan para kazanıp her kes çekildiği zamanda disko müzikleri ile eğleneceğiniz bir oyun. Ama eğlenirken dikkatli olun. Kimseye yakalanmayın.

Disco Zoo oyunu Tiny Tower ve Trainyard gibi böyle nazik davranışların arkasında kollektif beyinler tarafından size getirilen bir oyundur. Bu şirin disko-dans hayvanları toplama konusunda ücretsiz bir oyundur. Bu yüzden sizin gençliğinizin en militarist ve yoğun rekabetçi oyunbozanlardan biri gibi oynamayı öğrenmek için şaşırtıcı bir oyun.

Milkbag Games’in Disco Zoo oyunu artan beceri ya da karmaşık bir strateji oyunu değil. Oyun başladıktan beş dakika içinde onlar uyuyana kadar hayvanlar para kazanır. Sizin hayvanat bahçesi doldurma sadece zaman ve özveriye bağlıdır. Size hayvanat bahçesi koleksiyonu hızlanmasına yardımcı olacak birşey varsa tam olarak hayvan görünümlerinin desenlerini bilmektir.

“Disco Zoo” Video

“Disco Zoo” Ekran Görüntüleri

Disco Zoo-mobil1 Disco Zoo-mobil2 Disco Zoo-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Disco Zoo – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.