Divinity: Original Sin

Divinity: Original Sin oyunu serbest oynanışa sahip multiplayer rol yapma oyunudur. Oyunun en önemli özelliklerinden birisi de karakterinizi özelleştirebiliyor olmanız.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Win XP/Vista/7/8/8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 10 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 57
Sponsorlu Bağlantılar

Fantastik Rol Yapma Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Larian Studios tarafından geliştirilen rol yapma oyunu olan Divinity: Original Sin, Diablo türünde multiplayer oynanabilen bir oyundur. Diğer benzer oyunlardan farklı olarak oyun içerisinde karakterinizi özelleştirebilir, serbest oynanış ile dilediğiniz gibi hareket edebilir ya da oldukça gelişmiş olan animasyonların keyfini çıkarabilirsiniz. Bağımsız oyunlar arasında ödül almış bir çalışma olan Divinity, karakter özgürlüğünün en üst düzeyde olduğu oyundur.

Bağımsız Dünya’da Özgürce Hareket Edin

Divinity: Original Sin oyununda diğer oyunlarla ilgili benzer esintiler olduğunu görebilirsiniz. Yapımcıların diğer tüm alternatifleri göz önünde bulundurarak geliştirdiği oyun, bir alternatif olmamakla birlikte iddialı bir şekilde sunulmuştur. Oyun içerisinde dilerseniz tek kişi, dilerseniz arkadaşlarınız ile hareket edebilir, karakterinizi istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

Yine hikaye aralarında birbirinden bağımsız olan kurgular ile oldukça etkileyici bir atmosfere sahip olan Divinity, ilk piyasaya sunulduğu günden bu yana büyük bir gelişme kaydetmiştir. Sizde Diablo, Torchlight, Gauntlet türünde oyunlardan hoşlanıyor ve benzer bir oyun arıyorsanız mutlaka Divinity: Original Sin oyununa göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Divinity: Original Sin İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.