Diyet Uzmanı

Son Sürüm

Diyet Uzmanı uygulaması ile iOS cihazlarınızdan uzman diyetisyenlerin hazırladığı diyetlere ulaşabilirsiniz. Girmiş olduğunuz bilgilere göre uzman diyetisyenler size özel bir diyet hazırlayarak sağlıklı zayıflayabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 10 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 88
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Diyetisyenden Diyetler

Teknasyon isimli geliştirici tarafından geliştirilen Diyet Uzmanı uygulaması, hali hazırda farklı platformlarda sunulan diyet uygulama ve önerileri, mobil platforma taşıyor. İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’larda kullanabileceğiniz bu uygulama ile uzman diyetisyenler ve sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak isteyen kişiler bir araya geliyor. Uygulamayı kullanmaya karar verdiğinizde ilk olarak bir üyelik sürecine tabi tutuluyorsunuz.

Detaylı Bilgilendirme ve Diyet Listesi

Üyelik aşamasında verdiğiniz bilgiler doğrultusunda uygulama tarafından size özel bir diyet listesi hazırlanıyor. Yine istediğiniz zaman diyetisyenler ile iletişime geçerek aklınıza takılanları sorabileceğiniz uygulama, bir anlamda kilo verme konusunda sorun yaşayan kişilere hemen her seçeneği açık tutuyor.

Uygulama ile güncel kilo değerlerinizi takip edebilir ve ilerleyen süreçte daha önce sahip olduğunuz değerleri ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Üstelik iPhone 5S ile birlikte sunulan Motion Activity özelliği ile gün içerisinde yapmış olduğunuz tüm aktiviteleri uygulama üzerinde görebilirsiniz. Uygulama bazında ücretsiz olsa da Diyet Uzmanı, haftalık ve aylık gibi üyelik ücretlerine sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Diyet Uzmanı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.