Domino's Pizza Türkiye

Son Sürüm

Domino’s Pizza Türkiye uygulaması ile bütün Domino’s pizzaları mobil cihazlarınızdan sipariş edebiliyorsunuz. Telefona özel kampanya ve promosyonlardan faydalanabilir ve sipariş takibini yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve Üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 12.1 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 187
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Pizza Sipariş Uygulaması

Hali hazırda çeşitli internet siteleri ve uygulamalar üzerinde yemek siparişi veriliyor olsa da bu uygulamaların sunduğu yetersiz özellikler sizi tatmin etmiyor olabilir. Doğrudan resmi uygulama olarak sunulan ve Türkiye’nin hemen her yerinde onlarca şube ile hizmet veren Domino’s Pizza, İOS için geliştirilmiş bu uygulama ile iPhone ve iPad kullanıcılarına sunuluyor.

Daha Uygun Fiyatlar ile Pizza Siparişi

Domino’s Pizza Türkiye uygulaması ile internet sitesi ya da telefon üzerinde verdiğiniz tüm sipariş özelliklerini kullanabilir, yalnızca size özel olarak hazırlanacak pizza seçimleri yapabilirsiniz. Üstelik, uygulama ile verilen siparişlerde normal siparişlere oranla bazı sürprizlerin yer aldığı da üretici tarafından söylenmekte.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda kullanıcı dostu arayüzü ve kapsamlı menüleri ile bir sipariş uygulamasında aranan tüm özelliklere ulaşabilir, siparişlerinizi çok daha uygun koşullar altında verebilirsiniz. Dilerseniz uygulama ile pizzalarınızı salata, tatlı ya da diğer içecekler ile renklendirebilirsiniz. Sizde Domino’s Pizza’ya mobil platformda ulaşmak istiyorsanız bu uygulamaya göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Domino's Pizza Türkiye İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.