Doodle God

Son Sürüm

Android cihazlarınızda bildiğiniz ve bilmediğiniz yüzlerce elementi oluşturabileceğiniz bir zeka ve bulmaca oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 2.3.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 37
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Bulmaca Oyunu

Bu oyun Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir zeka ve bulmaca oyunudur. Android cihazlarınızda bütün evreni oluşturmak gerekli elementleri eşleştirerek bulacağınız her yaştan bulmaca oyunu. Ateş, toprak, rüzgar ve hava elementlerinin farklı kombinasyonlarını eşleştirme yapacağınız bağımlılık yapan bir oyun. Tabii ki evren bir günde kurulmadı.

Android  cihazınızda hayvanlar, araçlar, fırtınalar oluşturmak için basit bir mikroorganizma kadar çalışmak zorundasın ve evreni inşaa etmeden önce ordular kurmak zorundasın. Ama dikkat edin. Yaratma gücün istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Android cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda size verilen bu 4 elementten (ateş, hava, rüzgar ve toprak) dünyada varolan diğer elementleri bulmanız isteniyor. Zekanızı kullanarak dünyayı yeniden oluşturabilirsiniz.

Android cihazlarınızdaki bu oyun ilk açıldığında size kaç tane element bulmanız gerektiğini söylüyor. Sizde bu dört elementi kullanarak istenen sayıda element bulmaya çalışıyorsunuz. Mesela ateşle toprağı birleştirdiğinizde ortaya “lav” elementi çıkıyor. Böylece yeni bir element bulmuş oluyorsunuz. Android cihazlarınızdaki bu oyunda bulduğunuz bu “lav” elementini sonraki aşamalarda kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bulduğunuz elementleri Facebook da paylaşabilirsiniz.

“Doodle God” Video

“Doodle God” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Doodle God İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.