Drag Racing

Son Sürüm

Android cihazlarınızda drag yarışları yapabileceğiniz eğlenceli bir araba yarışı oyunudur.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 37
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yarış Oyunu

Drag Racing oyunu, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir drag araba yarışı oyunudur. Oyunda 50’den fazla gerçek araç ve gerçekçi kontrol özelliği ile en bağımlı ücretsiz yarış oyunudur. Android cihazlarınızda 1000 beygir gücündeki arabalar için amerikan kaslı sıcak kapakları ile 50’den fazla resmi lisanslı araba sürüşü yapın. Hayalinizdeki arabayı satın alın, performans güncellemelerini yükleyin ve 1/4 ve 1/2 millik yarışlarda yeteneklerinizi gösterin.

Milyonlarca yarışçı online yani çevrimiçi olarak Android cihazlarında boy gösteriyor. Birebir yarışlarda rakibinizin arabasını kullan veya Pro Lig’de gerçek zamanlı 10 oyuncu ile yarışlara katıl. Android cihazları ile herkesin birbirine meydan okuduğu bu yarışta sende geri kalma. Arabanı seç ve gerçek zamanlı yarışlarda sende kendini ve ne kadar yetenekli olduğunu göster. Yarış pistleri seni bekliyor. Rakiplerini bir bir yen ve en üstte sen ol.

Android cihazlarınızda bu oyunu oynarken arabanı ve yarışacağın pisti seçtikten sonra ekrana senin araban ve rakibinin arabası geliyor. Yeşil ışık yanar yanmaz gaz bas. Yalnız şunu unutma vitesi sen değiştiriyorsun. Vitesi artırmak için sağ taraftaki kola basacaksın. Vitesi düşürmek için ise sol taraftaki kola basacaksın.

“Drag Racing” Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Drag Racing İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.