Dragon Finga – Android

Android cihazlarınızda ister arkadaşlarınızla isterseniz sisteme karşı ninja yeteneklerinizi kullanarak kıyasıya dövüşün. Ninja karakterinizi seçin, silahlarınızı kuşanın ve dövüş arenasına çıkın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 24
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ninja Dövüş Oyunu

Dragon Finga oyunu, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir ninja oyunudur. İsminden de anlayacağınız gibi bu ninja oyununda Kung Fu’nuz ile rakiplerinizle kıyasıya bir dövüşe girişiyorsunuz. Sahip olduğunuz özel yeteneklerinizi kullanın ve farkınızı ortaya koyun. Ayrıca Android cihazlarınızda kombo hareketleri yaparak da birçok avantaja sahip olun. Seçtiğiniz karakteri özelleştirme imkanınız da var.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayacağınız Dragon Finga oyununda her karakterin farklı bir özel yeteneği bulunmkta. Size en uygun yetenekli karakter hangisi ise onu seçmeniz daha iyi. Dragon Finga cihazlarınızda seçtiğiniz karakterlerinize ninja elbiseleri, ninja eldivenleri ve ninja şapkaları giydirebiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe kilitli yerler açılıyor. Silahlarınız, güçleriniz ve özel yetenekleriniz var. Bu eğlenceli oyunu eğer isterseniz arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.

“Dragon Finga” Fragman

“Dragon Finga” Ekran Görüntüleri

Dragon Finga-mobil1 Dragon Finga-mobil2 Dragon Finga-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dragon Finga – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.