Dragon Finga – iOS

iOS cihazlarınızda ister arkadaşlarınızla isterseniz sisteme karşı ninja yeteneklerinizi kullanarak kıyasıya dövüşün. Ninja karakterinizi seçin, silahlarınızı kuşanın ve dövüş arenasına çıkın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 54.5 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 23
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ninja Dövüş Oyunu

Dragon Finga oyunu, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir ninja oyunudur. İsminden de anlayacağınız gibi bu ninja oyununda Kung Fu’nuz ile rakiplerinizle kıyasıya bir dövüşe girişiyorsunuz. Sahip olduğunuz özel yeteneklerinizi kullanın ve farkınızı ortaya koyun. Ayrıca iOS cihazlarınızda kombo hareketleri yaparak da birçok avantaja sahip olun. Seçtiğiniz karakteri özelleştirme imkanınız da var.

iOS akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayacağınız Dragon Finga oyununda her karakterin farklı bir özel yeteneği bulunmkta. Size en uygun yetenekli karakter hangisi ise onu seçmeniz daha iyi. Dragon Finga cihazlarınızda seçtiğiniz karakterlerinize ninja elbiseleri, ninja eldivenleri ve ninja şapkaları giydirebiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe kilitli yerler açılıyor. Silahlarınız, güçleriniz ve özel yetenekleriniz var. Bu eğlenceli oyunu eğer isterseniz arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.

“Dragon Finga” Ekran Görüntüleri

Dragon Finga-mobil3 Dragon Finga-mobil2 Dragon Finga-mobil1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dragon Finga – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.