Dragons of Atlantis – Android

Dragons of Atlantis oyununda Android akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz ile ejderhalar ile destansı savaşlar yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 29
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Strateji Oyunu

Dragons of Atlantis oyunu Android işletim sistemli cihazlar için gelişitirilmiş bir strateji oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi oyunu Atlantis isimli bir dünyada geçiyor. Sizin hedefiniz Atlantis’i yönetmek için krallığı kurmak. Ama bu krallığını kurarken destansı savaşlar yapmak zorundasın.

Bunun için kendine bir ejderha ordusu oluşturman gerekiyor. Bunun içinde ejderhalarını yetiştirmelisin. Bu oyunu online bir şekilde dünya çapında milyonlarca oyuncu ilesavaşacaksın. 3 boyutlu ve gerçekçi olan ejderhalarını eğit, yetiştir, besle ve savaşmayı öğret. Savaşları kazan ve liderlik panosunda ilk sıraya sen yerleş.

Ölmek üzere olan ejderhalarını kurtar, harabeye dönen şehirleriyeniden inşaa et, oyunun bilgeliğini keşfet. Atlantis’i kurtarman ejderhalara bağlı. Oyundaki ejderhalarını özelleştirebilir ve özel yeteneklerni ortaya çıkarabilirsin. Savaşları kazanmak için diğer oyuncularla ittifak kurabilirsiniz.

“Dragons of Atlantis” Ekran Görüntüleri

“Dragons of Atlantis” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dragons of Atlantis – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.