Dragons of Atlantis – iOS

Dragons of Atlantis oyununda iOS akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz ile ejderhalar ile destansı savaşlar yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 98.1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 26
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Strateji Oyunu

Dragons of Atlantis oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için gelişitirilmiş bir strateji oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi oyunu Atlantis isimli bir dünyada geçiyor. Sizin hedefiniz iOS cihazlarınızda Atlantis’i yönetmek için krallığınızı kurmak. Ama bu krallığı kurarken destansı savaşlar yapmak zorundasın. Hemde ejderhalardan oluşan ordular ile.

Bunun için kendine bir ejderha ordusu oluşturman gerekiyor. Bunun içinde ejderhalarını yetiştirmelisin. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda online bir şekilde dünya çapında milyonlarca oyuncu ile savaşacaksın. 3 boyutlu ve gerçekçi olan ejderhalarını eğit, yetiştir, besle ve onlara savaşmayı öğret. iOS cihazın ile savaşları kazan ve liderlik panosunda ilk sıraya sen yerleş.

Ölmek üzere olan ejderhalarını kurtar, harabeye dönen şehirleri yeniden inşaa et, oyunun bilgeliğini keşfet. Atlantis’i kurtarman ejderhalara bağlı. Oyundaki ejderhalarını özelleştirebilir ve özel yeteneklerni ortaya çıkarabilirsin. iOS cihazın ile savaşları kazanmak için diğer oyuncularla ittifak kurabilirsiniz.

“Dragons of Atlantis” Ekran Görüntüleri

“Dragons of Atlantis” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dragons of Atlantis – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.