Dragons of Atlantis – Windows Phone

Dragons of Atlantis oyununda Windows Phone akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz ile ejderhalar ile destansı savaşlar yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 35
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Strateji Oyunu

Dragons of Atlantis oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için gelişitirilmiş bir strateji oyunudur. Adından da anlaşılacağı gibi oyunu Atlantis isimli bir dünyada geçiyor. Sizin hedefiniz Windows Phone cihazlarınızda Atlantis’i yönetmek için krallığınızı kurmak. Ama bu krallığı kurarken destansı savaşlar yapmak zorundasın. Hemde ejderhalardan oluşan ordular ile.

Bunun için kendine bir ejderha ordusu oluşturman gerekiyor. Bunun içinde ejderhalarını yetiştirmelisin. Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda online bir şekilde dünya çapında milyonlarca oyuncu ile savaşacaksın. 3 boyutlu ve gerçekçi olan ejderhalarını eğit, yetiştir, besle ve onlara savaşmayı öğret. Windows Phone cihazın ile savaşları kazan ve liderlik panosunda ilk sıraya sen yerleş.

Ölmek üzere olan ejderhalarını kurtar, harabeye dönen şehirleri yeniden inşaa et, oyunun bilgeliğini keşfet. Atlantis’i kurtarman ejderhalara bağlı. Oyundaki ejderhalarını özelleştirebilir ve özel yeteneklerni ortaya çıkarabilirsin. Windows Phone cihazın ile savaşları kazanmak için diğer oyuncularla ittifak kurabilirsiniz.

“Dragons of Atlantis” Ekran Görüntüleri

“Dragons of Atlantis” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dragons of Atlantis – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.