Dream League Soccer

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde takımınızı kurup yöneteceğiniz ve keyif alacağınız bir futbol oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 299 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 875
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçinMenajerlik Oyunu

5/5, Toplam: 2 kişi

Dream League Soccer oyunu, menajerlik yapıp takımınızı yönetebileceğiniz ücretsiz bir futbol oyunudur. Bizim bildiğimiz futbol değişti. Dream League Soccer gezegendeki en iyi takımı oluşturmak için size şans veriyor. Tecrübesiz yeni oyuncular, stadı geliştirmek ve Soccer Super Stardom yolunda zafere doğru yürüyeceğiniz online multiplayer (çoklu oyuncu) ile dünyayı alın.

Korede 1 numaralı spor simülasyon oyunu. İngiltere, İtalya, Almanya, Japonya, Hollanda, Fransa, Rusya ve Belçika’da en iyi 10 Spor Oyunundan birisi. Dream League Soccer oyununu ücretsiz olarak indirin ve hemen oynayın. Puan ödüllü geliştiriciler tarafından yapıldı ve ilk dokunmatik futbol, Dream League Soccer iOS futbol oyunlarının bir sonraki nesli olacak.

Seçtiğiniz takım yaratmak için derinlemesine transfer sistemi bizim kullan. Paralarını kullanarak oyuncularla anlaşıp onlara imza attır yada ücretsiz transfer mağazasında uyguna fiyata pazarlık et. Mükemmel bir deneyim için 32 oyuncuya kadar bir takım geliştirmek.

Sezgisel kontroller ve mükemmel görseller ile, Dream League Soccer en sevdiğiniz sporun gerçek özünü yakalayan bir futbol paketidir. Tüm zamanların en iyi ekibinin kim olduğunu öğrenmek ister misin? Oyun merkezinde dünya genelindeki online oyunculara karşı becerilerini test et ve arkadaşlarına karşı wifi veya Bluetooth üzerinden kendi dostluk maçları oluşturun.

“Dream League Soccer” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Dream League Soccer Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dream League Soccer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.