Driver Reviver

Driver Reviver programı ile hızlı ve kolay bir şekilde bilgisayar bileşenlerini tarayabilir ve varsa güncelleyebilirsiniz. Bilgisayardaki sürücüleri zahmetsizce tarayın ve güncelleyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.44 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 53
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Sürücü Tarama ve Güncelleme Programı

Driver Reviver programı özellikle format atıldığı zamanlarda gerekecek bir program. Günlük hayatta briçok kez bilgisayarlarımıza format atarız. Ama zor olan format atmak değil format attıktan sonra bilgisayardaki sürücülerin driver’larını kurmaktır. Mesela format attıktan sonra öncelikle anakartın driver’ını kurmanız gerekir veya ekran kartının.

Bu sürücülerin driver’larını kurmak içinde hepsinin ayrı ayrı CD/DVD’sini takmalısınız. Format atmasanız dahi sahip olduğunuz bilgisayarda bulunan sürücülerin yeni sürümleri çıkmışta olabilir. Bu yeni sürümler de sizin performansınızı muhakkak etkileyecektir. Ama hiç kimsenin aklına sürücünün yeni bir sürümü çıktı mı çıkmadı mı diye kontrol etmek gelmez.

İşte sizi bütün bu zahmetlerden kurtarmanın bir yolu var. Driver Reviver programı bilgisayarınızda bulunan sürücülerin kurulum dosyalarını yani driver’larını bulur ve kurar. Ayrıca yeni çıkan sürümler varsa onları da yine bulur ve kurar. Kullanması kolay olduğu için amatör bir bilgisayar kullanıcısı olsanız dahi kolaylıkla programı kullanabilirsiniz.

Ayrıca Driver Reviver geri yükleme noktası da oluşturmaktadır. Böylece oluşabilecek her hangi bir sorun da geriye dönme imkanınız var. Programın ücretli olması her ne kadar dezavantaj gibi gözükse de bu konuda sıkıntıya düşenler için birebir.

“Driver Reviver” Ekran Görüntüleri

Driver Reviver-1 Driver Reviver-2 Driver Reviver-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Driver Reviver İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.