Driver Easy

5.5.1.14322 (2017.05.18)

Bilgisayarınızda bulunan donanımların sürücülerini (driver) yükleyebileceğiniz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7, Vis
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.80 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 677
Sponsorlu Bağlantılar

Driver (Sürücü) Bulma ve Yükleme Programı

4.5/5, Toplam: 2 kişi
  • Takılı olmayan cihazları güncelleme
  • Sürücü Yedekleme ve Sürücü Geri Yükleme
  • Geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz

Driver Easy programı, sürücü yani driver bulan ve bunları kuran bir programdır. Eğer bilgisayarınızda kurulmamış bir driver varsa bu driverı bulmak için zaman harcamayın. DriverEasy programı sizin yerinize eksik olan bu driverı bulur ve kurma işlemini de kendisi yapar. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan bütün donanımlar hakkında detaylı bilgiler de bulabilirsiniz.

Programı kurduktan tarama işlemini başlatın. Eğer eksik driver varsa bunları size söyleceyecek. Eğer bu driverları indirmek ve kurmak isterseniz önce “Download” sonra ise “Install” butonlarına basmanız yeterli. Programın kullanımı oldukça basittir. Eğer tek tek driverlarla uğraşmak istemiyorsanız DriverEasy programını kurun ve zamanınızı başka işlere ayırın. Programın tek dezavantajı ücretli olması.

Bu program, birkaç kolay adımda Windows PC’nizin sürücülerini otomatik olarak günceller ve korur. Otomatik geri yükleme noktaları ve sürücü yedeklemeleri sayesinde PC’nizi güncel olmayan, eksik ve uyumsuz sürücüleri ve siteleri tarar ve güncel sürümlerini güvenli bir şekilde kurar. Taramaları zamanlayabilir, tek tek veya hepsini birden yükleyebilir, sürücüleri kaldırabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bu program sisteminizin bir parçası olabilecek, ancak telefonlar ve çıkarılabilir sürücüler gibi o anda takılı olmayan cihazlar için sürücüleri güncelleyebilir. Ayrıca Sürücü Yedekleme aracı, klasörlere veya ZIP dosyalarına kaydedilebilen özel sürücü yedekleme dosyaları oluşturur. Sürücü Geri Yükleme aracı, gerekirse değişiklikleri geri almak için bunları kullanır. Diğer yandan her zaman geri yükleme noktaları oluşturmanızı ve mevcut sürücüleri yedeklemenizi her zaman öneririz.

Windows Alternatif Sürücü Güncelleme Programları

IObit Driver Booster
Bilgisayar Donanımlarını Güncellemek İle Uğraşmayın
SlimDrivers
Ücretsiz Sürücü Güncelleme Programı
DriverPack Solution
Sürücü Güncelleme Programı
DriverMax
Ücretsiz Sürücü (Driver) Yükleme Programı
Snappy Driver Installer
Sürücü Güncelleme Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Driver Easy Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Driver Easy İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.