Driving School 2017

Son Sürüm

Son model arabalarla şehirde gezip ve verilen görevleri tamamlayacağınız gerçekçi bir araba sürme oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Anroid (Cihaza göre değiş
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 199
Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekçi Araba Sürme Oyunu

Android için geliştirilen Driving School 2017 oyunu çok popüler bir oyun olup dünyanın dört yanında ücretsiz olarak binlerce oyuncu tarafından oynanmakta. Bu oyunda lüks bir arabaya biniyorsunuz ve çeşitli görevleri tamamlıyor ve sürüş becerilerinizi artırıyorsunuz. Bu oyunda arabanızı büyük bir şehrin meşgul sokaklarında, köy yollarında, çöllerde ve diğer bölgelerde sürebilirsiniz.

Gaza basın, vites değiştirin ve kaza yapmadan ya da bir yere çarpmadan görevi tamamlayın. Tamamlanmış görevler için çeşitli ödülleri kazanıyorsunuz. Farklı modellerin ve benzersiz özelliklere sahip yeni arabalar satın almayı unutmayın.

Oyunda hem şehirler hemde arabalar inanılmaz derecede gerçekçi. Üstelik gerçekçi hava koşullarına da sahip. Arabaların verdikleri tepkilerde yine oldukça gerçekçi. 100’e yakın görevleri tamamlayacağınız bu oyunda isterseniz arabanızı modifiye de edebilirsiniz. Kullanacağınız araba 100′ e yakın. Android cihazınızın ekranında arabaya ait bir çok seçenek yer almakta. Bunlar farlar, dörtlü sinyaller, korna, vites, harita v.b. Ayrıca aracı direksiyonla mı yoksa telefonu döndürerek mi süreceğinizi de siz belirliyorsunuz.

Driving School 2017 Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Driving School 2017 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Driving School 2017 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.