Dropbox

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 4.0.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 37 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 172
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Dosya Senkronizasyon ve Ortak Alan Oluşturma Uygulaması

Dropbox programı, Android cihazınızda bulut üzerinden ortak çalışma alanı oluşturabileceğiniz güzel bir uygulama. Yani masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda çalıştığınız dosyalarınıza Android cihazınız üzerinden istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Yada aynı dosya üzerinde birden fazla kişi çalışıyorsa Dropbox sayesinde Android cihazları ile mevcut dosyalara ulaşılabilir. Dolayısıyla Dropbox’a yüklediğiniz dosyalara istediğiniz bilgisayardan yada Android cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Dropbox hesabı oluşturduktan sonra 2 GB’a kadar ücretsiz olarak dosya yükleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu dosyaları ister ortak çalışma dosyası yapıp istediğiniz kişiler Android cihazlarından görsün isterseniz kişisel bir dosya yapıp sadece kendiniz Android cihazınızdan görün. Bu dosyalara ulaşmak için Android işletim sistemine sahip olmak zorunda değilsiniz. Farklı işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden de bu dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak Dropbox hesabınıza yüklediğiniz resim, müzik, video, veri veya diğer dosyalarınızı bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerinizden her an ulaşmanız mümkün. Dropbox uygulamasının çok önemli bir avantajı var. O da yüklediğiniz bilgisayar yada Android cihazınız bozulsa, çalınsa, kaybolsa bile dosyalarınıza hiçbir zarar gelmez.

NOT; Programı kurduktan sonra kendinize bir hesap açmanız gerekmektedir. Açtığınız bu hesaptan Dropbox’ın resmi internet sayfasından da dosyalarınızı görebilirsiniz.

“Dropbox” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dropbox İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.