Dropbox

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 61.7 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 98
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, and iPod touch İçin Dosya Senkronizasyon Uygulaması

Dropbox programı, iOS cihazınızda bulut üzerinden ortak çalışma alanı oluşturabileceğiniz güzel bir uygulama. Yani masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda çalıştığınız dosyalarınıza iOS cihazınız üzerinden istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Yada aynı dosya üzerinde birden fazla kişi çalışıyorsa Dropbox sayesinde iOS cihazları ile mevcut dosyalara ulaşılabilir. Dolayısıyla Dropbox’a yüklediğiniz dosyalara istediğiniz bilgisayardan yada iOS cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Dropbox hesabı oluşturduktan sonra 2 GB’a kadar ücretsiz olarak dosya yükleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu dosyaları ister ortak çalışma dosyası yapıp istediğiniz kişiler iOS cihazlarından görsünler isterseniz kişisel bir dosya yapıp sadece kendiniz iOS cihazınızdan görün. Bu dosyalara ulaşmak için iOS işletim sistemine sahip olmak zorunda değilsiniz. Farklı işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden de bu dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak Dropbox hesabınıza yüklediğiniz resim, müzik, video, veri veya diğer dosyalarınızı bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerinizden her an ulaşmanız mümkün. Dropbox uygulamasının çok önemli bir avantajı var. O da yüklediğiniz bilgisayar yada iOS cihazınız bozulsa, çalınsa, kaybolsa bile dosyalarınıza hiçbir zarar gelmez.

NOT; Programı kurduktan sonra kendinize bir hesap açmanız gerekmektedir. Açtığınız bu hesaptan Dropbox’ın resmi internet sayfasından da dosyalarınızı görebilirsiniz.

“Dropbox” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dropbox İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.