Dropbox

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone 8 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 8 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 165
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Senkronizasyon Uygulaması

Dropbox uygulaması, Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş, bulut üzerinden ortak çalışma alanı oluşturabileceğiniz güzel bir uygulama. Yani masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınızda çalıştığınız dosyalarınıza Windows Phone cihazınız üzerinden istediğiniz yerden ulaşabilir veya aynı dosya üzerinde birden fazla kişi çalışıyorsa Dropbox sayesinde Windows Phone cihazları ile mevcut dosyalara ulaşılabilir.

Dolayısıyla Dropbox’a yüklediğiniz dosyalara istediğiniz bilgisayardan yada Windows Phone cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz. Dropbox hesabı oluşturduktan sonra 2 GB’a kadar ücretsiz olarak dosya yükleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu dosyaları ister ortak çalışma dosyası yapıp istediğiniz kişiler Windows Phone cihazlarından görsün isterseniz kişisel bir dosya yapıp sadece kendiniz görün.

Bu dosyalara ulaşmak için Windows Phone cihaza sahip olmak zorunda değilsiniz. Farklı işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden de bu dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Sonuç olarak Dropbox hesabınıza yüklediğiniz resim, müzik, video, veri veya diğer dosyalarınızı bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerinizden her an ulaşmanız mümkün. Dropbox uygulamasının çok önemli bir avantajı var. O da yüklediğiniz bilgisayar yada Windows Phone cihazınız bozulsa, çalınsa, kaybolsa bile dosyalarınıza hiçbir zarar gelmez.

NOT; Programı kurduktan sonra kendinize bir hesap açmanız gerekmektedir. Açtığınız bu hesaptan Dropbox’ın resmi internet sayfasından da dosyalarınızı görebilirsiniz.

“Dropbox” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dropbox İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.