Dubai Racing

Son Sürüm

Dubai Racing oyunu aksiyon, heyecan ve hız tutkunları için harika bir oyun. Dubai yollarında yarışarak kendi egemenliğinizi ilan edin. Arabanızı geliştirin ve kendi garajınızı oluşturun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 520 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 41
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Arava Yarışı Oyunu

ZeroFour tarafından İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcıları için geliştirilen Dubai Racing, isminden de anlaşılacağı gibi Dubai temalı bir yarış oyunudur. Mobil platformlarda pek çok yarış oyunu bulunmasına karşın bu oyunların bir kısmının ücretli oluşu ya da yeterli içeriğe sahip olmaması kullanıcıların eleştirilerine maruz kalıyor. Bu sorun göz önünde bulundurularak geliştirilen Dubai Racing, ücretsiz bir oyun olmasına karşın son derece etkileyici grafiklere sahiptir.

Araçlarınızı Geliştirin ve Lider Siz Olun

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda oldukça basit bir menü bizleri karşılıyor. Spor arabaları arasından seçeceğiniz araba ile başlayacağınız yarış kariyerinize zorlu pistlerde mücadele ederek devam ediyoruz.

Yine oyun içerisinde yer alan araçlar arasında popüler arabalar yanında daha egzotik ve fantastik araçlarda yer alıyor. Üstelik aracınız ile kazandığınız yarışlar sonrasında elde ettiğiniz puanları araçlarınızı geliştirmek için kullanabilir ya da tüm parçaları modifiye ederek araçlarınızı özelleştirebilirsiniz. Sizde yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız Dubai Racing’e mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dubai Racing İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.