Dubblaj

Son Sürüm

Dubblaj uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda birbirinden komik sesleri kullanarak dublajlar yapabilirsiniz. Hem komik hemde diğer taklitleri kullanarak kendi dublajlarınızı hazırlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 5.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 100
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Dublaj Yapma Uygulaması

Son birkaç aydır, çeşitli ses dosyaları eşliğinde ünlü karakterlere ait seslendirmeler oldukça popüler olmuş gibi görünüyor. Dubmash ve Dubblaj gibi uygulamalarla başlayan bu çılgınlık hız kesmeden devam ediyor. FreshApps LLC tarafından geliştirilen ve İOS kullanıcılarına sunulan Dubblaj uygulaması, aygıtınıza ücretsiz olarak indirerek kullanabileceğiniz oldukça eğlenceli bir uygulamadır.

Komik Ses ve Görüntüler Kaydedin

Hali hazırda Vine gibi uygulamalarda benzer şeyler yapılıyor olsa da Dubblaj uygulaması, içerisinde bulunan popüler ses dosyalarına Dubblaj yapılması esasına dayanıyor. Bugün Youtube gibi ağlar üzerinde izleyip eğlendiğimiz videoları Dubblaj üzerinde sizde seslendirebilirsiniz. Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda ilk olarak Dubblaj yapmak istediğiniz videoyu belirlemeniz gerekiyor.

Dubblaj yapacağınız uygulamayı belirledikten sonra ağız hareketlerini videoda yer alan ses öğelerine uygun bir biçimde hareket ettirmeniz yeterli. Bu işlemden sonrası tamamen yaratıcılığınıza bağlı olarak gelişirken dilerseniz hazırladığınız videoları sosyal ağlar üzerinde paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir dilerseniz arkadaşlarınızla karşılıklı atışmalar yapabilirsiniz. Sizde Dubblaj yapmak istiyorsanız bu uygulamaya mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dubblaj İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.