Dubsmash

Son Sürüm

Dubsmash uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda çektiğiniz videolara istediğiniz sesleri ekleyerek dublaj yapıyorsunuz ve sevdikleriniz ile bu eğlenceli videoları paylaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 36.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 57
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Dublaj Yapma Uygulaması

iOS kullanıcıları için geliştirilen Dublaj uygulamalarından ilki olan Dubsmash, hem yerli hem de yabancı içerikte oldukça geniş bir arşive sahiptir. Diğer dublaj uygulamalarının aksine çok daha iyi bir tasarıma sahip olan uygulama tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir.

Hali hazırda dublaj uygulamalarının popüler olduğu bir dönemde sizde hazırlayacağınız dublaj videoları ile çok daha popüler bir kişi haline gelebilirsiniz.

Hızlı ve Daha Gerçekçi Dublaj Seçenekleri

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda oldukça sade bir menü sizi karşılayacak. İlk olarak Dubsmash üzerinde dublaj yapmak istediğiniz sesi seçin ve ilk olarak ilgili ses dosyasını birkaç kez dinleyin. Daha sonra seçtiğiniz ses dosyası ile video kaydetmek için kamera butonuna basın.

Videoyu kaydettikten sonra dilerseniz Dubsmash üzerinde ki profilinizde paylaşabilir dilerseniz farklı sosyal ağlar üzerinde yayınlayabilirsiniz. Üstelik Facebook, Twitter gibi sosyal ağlara otomatik olarak paylaşabileceğiniz bir eklentiye sahip olan Dubsmash uygulaması arkadaşlarınız ile keyifli haberleşme sağlayabileceğiniz güzel bir uygulamadır. Sizde Dublaj yapabileceğiniz yeni bir uygulama arıyorsanız Dubsmash’e mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Dubsmash Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dubsmash İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.