Dungeon Hunter 4

Son Sürüm

Windows 8.1 bilgisayarlarınızda destansı savaşlar yapacağınız bu rol yapma oyununda bütün yeteneklerinizi göstermelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.04 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 278
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 İçin Rol Yapma (RPG) Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Dungeon Hunter 4 oyunu Windows 8.1 bilgisayarlar için geliştirilmiş bir rol yapma oyunudur. Bu oyun sayesinde zindanlı oyunların heyecanını yeniden keşfedeceksiniz. Destansı bir hikaye ve karanlık bir fantezi macera yolunuzu kesecek. Windows 8.1 bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu oyunda yüzlerce düşman ve büyük patronları yok edin. Sayısız öğeleri yağmalayarak doğru RPG deneyimini yaşayın. Windows 8.1 bilgisayarlarınızda eşsiz mücadele tarzı ile 4 çeşit savaşçı arasından seçim yapın. Savaş becerilerinizi yükseltin. Hünerlerinizi ve çekici dişlilerinizi özelleştirin. Windows 8.1 bilgisayarlarda oyun boyunca savaşçıları çevreleyen gizemler açıklanacak.

Co-op arenalarda arkadaşlarınızla birlikte multiplayer şeklinde mücadele edin. Aksiyon dolu PvP modunda savaş becerilerini gösterin. Windows 8.1 bilgisayarlar için şeytanlar ve çağlar önce sönmüş sanılan bir yarış, geri döndü. Kendi krallığını bulmak için bir kabus gibi görünenden uyan. Siz insanların tek umudusunuz. Savaştan zarar görmeden dönün. Sen muazzam yeni güç ve becerileri olan gizemli birisisin. Windows 8.1 bilgisayarlarınızda destansı bir maceraya atılmak için, yoğun ve yalnız olan bu yolda mücadele etmek için hazır olun.

“Dungeon Hunter 4” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dungeon Hunter 4 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.