Dünyanın Lordları – Android

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde eğlenerek oynayacağınız bu strateji oyunu hem ücretsiz hemde Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 34 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 256
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Stateji Oyunu

Dünyanın Lordları oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir strateji oyunudur. MMO türündeki bu oyun milyonlarca oyuncuya sahip bir oyun. Arkadaşlarınla beraber online olarak oynayacağınız bu oyunda istediğiniz arkadaşların ile birlikler kurabilir ve el ele vererek küçücük köyünüzü bir imparatorluk haline getirebilirsiniz. Yeterince güçlü olduğunu düşündüğün zaman düşmanlarına saldır ve en büyük kral sen ol.

Emrindeki Spartalı askerler ile birlikte destanlar yazacağınız bu oyunda bir yandan savaşırken diğer yandan kaleni korumak zorundasın. Bunun içinde en iyi komutanlarını bu görev için ata. Uzun süre imparatorluğunun varlığını sürdürmesini istiyorsan teknolojik yükseltmeleri mutlaka yap. Bu oyunda birçok korkunç düşmanların var. Bunlardan birisi de acımasız orklar.

Düşmanlarınızı yenerek düşmanlarınızın kaynaklarına el koyun. yiyecek, maden, gümüş, taş, kereste ve daha bir çok şey. Ayrıca oyunda yapılan turnuvalara arkadaşlarınla birlik olarak katıl ve en büyük ödülü sen kazan. Başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere birçok dil desteği bulunmakta. İlk olarak asker, süvari ve okçu birliklerini kur ve ardından orduna trol, grifon ve kertenkele askerlerini de topla. Büyük imparatorluğun ve krallığın için kendine özgü bir arma yapma imkanın da var. Bu armanı bütün dünyaya tanıtmak için bir fırsat.

“Dünyanın Lordları” Ekran Görüntüleri

“Dünyanın Lordları” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dünyanın Lordları – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.