Dünyanın Lordları – iOS

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde eğlenerek oynayacağınız bu strateji oyunu hem ücretsiz hemde Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 55 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 117
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Stateji Oyunu

Dünyanın Lordları oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir strateji oyunudur. MMO türündeki bu oyun milyonlarca oyuncuya sahip bir oyun. iOS cihazlarınızda arkadaşlarınla beraber online olarak oynayacağınız bu oyunda istediğiniz arkadaşların ile birlikler kurabilir ve el ele vererek küçücük köyünüzü bir imparatorluk haline getirebilirsiniz. Yeterince güçlü olduğunu düşündüğün zaman düşmanlarına saldır ve en büyük kral sen ol.

Emrindeki Spartalı askerler ile birlikte destanlar yazacağınız bu oyunda bir yandan savaşırken diğer yandan kaleni korumak zorundasın. Bunun içinde en iyi komutanlarını bu görev için ata. iOS cihazlarınızda uzun süre imparatorluğunun varlığını sürdürmesini istiyorsan teknolojik yükseltmeleri mutlaka yap. Bu oyunda birçok korkunç düşmanların var. Bunlardan birisi de acımasız orklar.

iOS akıllı telefon ve tabletlerinizde düşmanlarınızı yenerek düşmanlarınızın kaynaklarına el koyun. yiyecek, maden, gümüş, taş, kereste ve daha bir çok şey. Ayrıca oyunda yapılan turnuvalara arkadaşlarınla birlik olarak katıl ve en büyük ödülü sen kazan. Başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere birçok dil desteği bulunmakta. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda ilk olarak asker, süvari ve okçu birliklerini kur ve ardından orduna trol, grifon ve kertenkele askerlerini de topla. Büyük imparatorluğun ve krallığın için kendine özgü bir arma yapma imkanın da var. Bu armanı bütün dünyaya tanıtmak için bir fırsat.

“Dünyanın Lordları” Ekran Görüntüleri

“Dünyanın Lordları” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dünyanın Lordları – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.