Duolingo Test Merkezi

Son Sürüm

iOS cihazınızdan yabancı dil bilginizi test edip belgelendirebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.1 ve üzeri (iPhone,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 15.9 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 70
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yabanı Dil Belgelendirme Uygulaması

Duolingo Test Merkezi uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yabancı dil sertifika uygulamasıdır. Bir yabancı dil uygulaması olan Duolingo uygulaması ile öğrendiğiniz yabancı dilinizi bu uygulama ile de sertifikalandırabilirsiniz.

Yüksek ücretli kurslara gitmeden sadece iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizden ücretsiz olarak yabancı dil sertifikası alabilirsiniz. Öğrenmiş olduğunuz yabancı dil konusunda seviyenizin ne kadar olduğunu görmek için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Her yıl 30 milyonun üzerinde iş arayanlar ve dünya çapında öğrenciler herhangi bir işe yada okula başvuru yapmak için başta İngilizce olmak üzere bazı yabancı dil bilmeleri gerekmektedir. Mevcut okul yada iş yeri bu yabancı dil seviyesini öğrenmek için bir takım testlere girip girmediğiniz soruyorlar. İstemiş oldukları bu testler ise biraz masraf gerektiriyor. Çünkü bu testlere yapılan ödemeler, uzak bir sınav merkezine seyahat etme en sonunda ise haftalarca sınav sonucunu bekleme gibi zaman alan, masraf olan ve stres yapan işlemler yaşanmakta.

Ama artık bunun daha iyi bir yolu var. Ücretsiz yabancı dil öğrenme platformu Duolingo, iOS cihaz sahibi herkese iş ve eğitim olanaklarına ilişki sağlamak için bir test merkezi oluşturdu. Artık herkes mevcut test fiyatlarının en az onda biri olan sadece 20 Dolar ödeyerek rahatlıkla iOS cihazından yabancı dil becerilerini belgelendirebilirler. Bu test merkezi bilimsel olarak kanıtlanmış olup uzaktan gerçek kişiler tarafından izlenmekte ve dünya çapında devamlı gelişen kurumlar tarafından desteklenmektedir.

Duolingo Test Merkezi Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Duolingo Test Merkezi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.