Dur Tahmin Edeyim – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 50
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Sayı Tahmin Etme Oyunu

Bir tür zeka oyunu olan Dur Tahmin Edeyim oyununda yapmanız gereken şey hafızada tutulan sayıyı tahmin etmektir. Her sayıyı bir defa kullanmak zorundasınız. Bilmeniz gereken sayı içerisinde tahmin ettiğiniz sayı var ise  “+” olarak gösterilir, yok ise de  “-” olarak gösterilir.

Örneğin; bilmeniz gereken sayı 1357 olsun ve sizin tahmin ettiğiniz sayı da 2371 olsun. Bu durumda 3 bileceğiniz sayının içinde var ve yeri de doğru olduğu için (+1) olarak gösterilecekken, 7 ve 1 yerleri yanlış olduğu için (-2) olarak gösterilecektir. Burada 2’nin bir önemi yoktur.

Eğer ki sayınızda her dördüncü haneye geldiğinizde otomatik olarak denenmesini istiyorsanız altta çıkan uygulama çubuğundaki Hızlı Dene butonunu aktifleştirmeniz yeterlidir. Bu özelliğin yerine Sayıyı Dene butonuyla da istediğiniz zaman tahmininizi deneyebilirsiniz. Rastgele butonuyla da oluşturulan rastgele sayıyı deneyebilirsiniz, ancak bu özelliği oyunun en başında kullanmanızı tavsiye ederiz. Oyun modlarını oluştururken süreyi ayarlamayı unutmayın.

“Dur Tahmin Edeyim ” Ekran Görüntüleri

Dur Tahmin Edeyim - Windows Phone 2 Dur Tahmin Edeyim - Windows Phone 1 Dur Tahmin Edeyim - Windows Phone 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Dur Tahmin Edeyim – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.