E-Okul Ortalama Hesaplama

Son Sürüm

Android akıllı telefon ve tabletlerinize yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde takdir ve teşekkür hesabını kolayca yapıp sonucu anında öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.7 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 312
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Takdir/Teşekkür Hesaplama Uygulaması

5/5, Toplam: 3 kişi

E-Okul Ortalama Hesaplama uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş ücretsiz bir ortalama hesaplama uygulamasıdır. Zira her eğitim-öğretim yılı sonunda öğrenciler büyük ve biraz da karmaşık bir hesabın içine girmekteler. Bu hesap takdir/teşekkür alıp almama hesabı. Yani yıl sonu yaklaştıkça öğrenciler takdir yada teşekkür alabilecekler mi yoksa alamayacaklar mı bunun hesabını yapmaya başlıyorlar.

Günümüzdeki teknoloji ele alınırsa bunun hesabını kalem kağıtla yapmak komik ve geç kalınmış bir durum. Ama Android uygulama geliştiricileri artık buna bir son verdiler ve takdir ve teşekkür hesaplama uygulaması geliştirdiler. Artık Android cihazlarınıza indireceğiniz bu uygulama ile ortalamanızı hesaplayabilir ve takdir mi yoksa teşekkür mü alacaksınız veya her ikisini de mi alamayacaksınız öğrenmiş olacaksınız.

Uygulamaya öncelikle hangi dönem ortalamanızı hesaplayacağınızı giriyorsunuz. Ardından derslerininizin haftalık ders saatlerini ve son olarak notlarınızı giriyorsunuz. Uygulamada size notlarınızın ortalamasını veriyor. Sizde bu ortalamaya göre alacağınız belgenin ne olacağını anlıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

E-Okul Ortalama Hesaplama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.