E-Okul Ortalama Hesaplama

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz bu uygulama sayesinde takdir ve teşekkür hesabını kolayca yapıp sonucu anında öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 7.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 432
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Takdir/Teşekkür Hesaplama Uygulaması

3/5, Toplam: 2 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geiştirilmiş E-Okul Ortalama Hesaplama uygulaması bir ortalama hesaplama uygulamasıdır. Zira her eğitim-öğretim yılı sonunda öğrenciler büyük ve biraz da karmaşık bir hesabın içine girmekteler. Bu hesap takdir/teşekkür alıp almama hesabı. Yani yıl sonu yaklaştıkça öğrenciler takdir yada teşekkür alabilecekler mi yoksa alamayacaklar mı bunun hesabını yapmaya başlıyorlar.

Günümüzdeki teknoloji ele alınırsa bunun hesabını kalem kağıtla yapmak komik ve geç kalınmış bir durum. Ama iOS uygulama geliştiricileri artık buna bir son verdiler ve takdir ve teşekkür hesaplama uygulaması geliştirdiler. Artık iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinize indireceğiniz bu uygulama ile ortalamanızı hesaplayabilir ve takdir mi yoksa teşekkür mü alacaksınız veya her ikisini de mi alamayacaksınız öğrenmiş olacaksınız.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde uygulamayı açtığınız zaman öncelikle hangi dönem ortalamanızı hesaplayacağınızı giriyorsunuz. Ardından derslerininizin haftalık ders saatlerini ve son olarak notlarınızı giriyorsunuz. Uygulamada size notlarınızın ortalamasını veriyor. Sizde bu ortalamaya göre alacağınız belgenin ne olacağını anlıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

E-Okul Ortalama Hesaplama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.