E3 2014 Fuarında Tanıtılan Devam Oyunları ve Yeni Oyunlar – 1

E3 2014 fuarının en iyi ve en çok beklenen oyunları birinci bölümü fragmanları ile burada…

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok Devam Oyunu ve Yeni Oyun Tanıtıldı

10-12 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılan E3 2014 fuarında hem oyunlar hemde oyun konsolları tanıtıldı. Tanıtılan oyunlar arasında hem yeni oyunlar vardı hemde en çok beklenen, en çok merak edilen oyunlar vardı. GTA 5’ten Batman’e, Halo’dan Tom Raider’a kadar birçok oyun hakkında detaylı bilgiler ve çıkış tarihleri açıklandı. İşte bu oyunlardan en iyi oyunları bir araya getirdik…

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Yeni ve Devam Oyunları

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty serisinin devam oyunu olan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen, yayıncılığı Activision Blizzard tarafından yapılan Call of Duty: Advanced Warfare oyunu için gösterilen video birçok bilgi içeriyor. Oyun bilgisayar olmak üzere PS4, PS3, Xbox 360 ve Xbox One platformlarına gelecek. Call of Duty: Advanced Warfare oyununun çıkış tarihi ise Kasım 2014.

Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare Video

Evolve

Aksiyon türü oyun olan Evolve oyunu, Turtle Rock Studios ve 2K Games ortaklığı bir oyun. Birinci tekil şahıs türündeki Evolve oyunu da fuarın en dikkat çeken oyunlarından idi. Evolve, PC/PS4 ve Xbox One platformları için gelecek. Çıkış tarihi ise Ekim 2014.

Evolve

Evolve

Evolve Video

Halo: The Master Chief Collection

Microsoft’un en iyi oyunlarından birisi olan Halo oyununun devamı olan Halo: The Master Chief Collection oyunu şu an için sadece Xbox One platformu için çıkıcak. Çıkış tarihi Kasım 2014 olan oyunun fiyatı da 59.99 Dolar olarak açıklandı.

Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection Video

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians oyunu da fuarın en dikkat çeken oyunlarından idi. Microsoft, fuarda tanıttığı Halo serisi oyunlarından birisi olan Halo 5: Guardians oyununun çıkış tarihi 2015 olarak açıklandı. Platform olarak da Xbox One belirtildi. Yalnız Halo 5: Guardians hayranları bu oyunun betası Aralık 2014 tarihinde oynayabilecekler.

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians Video

Rise of the Tomb Raider

Tomb Raider oyununun devamı olan Rise of the Tomb Raider oyununda Lara Croft maceraya kaldığı yerden dvam ediyor. Fuarda yayınlanan video ile tanıtımı yapılan oyun 2015 yılında çıkacak. Bildiğiniz gibi 2013 yılında yıllar sonra yeni nesil Tomb Raider oyunu çıkmıştı. Tomb Raider hayranları 2015 yılını beklemek zorundalar.

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider Video

The Witcher 3: Wild Hunt

Aksiyon RPG türündeki The Witcher 3: Wild Hunt oyunu yine devam oyunlarından. 2015 yılında çıkacağı duyurulan oyun bilgisayar, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt Video

Tom Clancy’s The Division

Ubisoft ve Massive Entertainment ortaklığı geliştirilmiş Tom Clancy’s The Division oyunu da E3 2014 fuarınını en gözde oyunlarından idi. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanancak olan oyunun çıkış tarihi ise 2015.

Tom Clancy's The Division

Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy’s The Division Video

FIFA 15

Futbol oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan birisi olan Fifa oyununun devamı olan FIFA 15 oyunundan da haber geldi. Yepyeni özellikleri ile gelen bu oyun yine damga vuracak nitelikte. 2014 yılının Eylül ayında çıkacak bu oyun başta bilgisayar olmak üzere Xbox 360, PS4, PS3 c Xbox One platformları için çıkacak. Yayınlanan video dahi Fifa sevenleri heyecanlandıracak türden.

FIFA 15

FIFA 15

FIFA 15 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

E3 2014 Fuarında Tanıtılan Devam Oyunları ve Yeni Oyunlar – 1 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.